Nábytok z masívu sa vyrába už roky

Nábytok z masívu sa vyrába už roky

by spravca

Po masívnom nábytku siaha čoraz viac ľudí. Drevo v dome je obľúbeným materiálom v malých aj veľkých interiéroch. Na drevko nájdete poctivý masívny nábytok do každého interiéru. Drevo je odjakživa považované za najlepší materiál do domácnosti.

Drevko ponúka masívny nábytok z borovice, ktorá je významná pre svoje antistatické účinky. Okrem nadčasového dizajnu má aj pozitívne vlastnosti, ktoré dokážu ovplyvniť atmosféru a emócie. Vďaka tomu, že nezachycuje prach, je najlepšia pre alergikov. Okrem toho je významná pre svoju vôňu a krásne kresby, ktoré so sebou prináša.

Ďalším významným drevom je buk. Toto drevo vyniká svojou tvrdosťou a pevnosťou, ktoré je odolné voči poškodeniu. Buk je obľúbeným materiálom pri výrobe masívu vďaka dobrému lepeniu a ohýbaniu.

Masívny nábytok do každého interiéru

Nábytok z masívu je vyrobený len z prírodného dreva. Masívny nábytok nie je len kvalitný, ale aj jedinečný. Každý kúsok ponúka originálnu kresbu, ktorá vytvorí v novom priestore elegantný a mocný dizajn. Nábytok ponúka široké spektrum pre každý interiér. V obývačke perfektne vynikne masívna komoda, konferenčný stolík, vitrína či TV stolík.

V spálni si môžete vychutnať masívnu posteľ s úložným priestorom, čalúneným čelom či v klasickom dizajne. Šaty a obleky si odložíte do skrine z masívu so zrkadlom, na nožičkách, v škandinávskom a rustikálnom dizajne. Jedáleň a kuchyňa môže žiariť vďaka jedálenskému stolu z masívu so stoličkami, vitríne či lavici z prírodného dreva.

Detská izba vydrží roky vďaka masívnemu nábytku s detskými tvarmi pre predškolákov aj pre tínedžerov. Masívny nábytok pomôže vytvoriť v miestnosti nádych minimalizmu, ktorý nepotrebuje žiadne iné dekorácie. Drevo vydrží veľa rokov a nepotrebuje špeciálnu starostlivosť.

 

You may also like